Obserwatorzy

Follow this blog with bloglovin

Follow on Bloglovin

środa, 17 września 2014

Moja skóra pije kakao :P

Z kosmetykami Jadwiga swoją pierwszą styczność miałam podczas szkolenia w studium kosmetycznym. Nie wiem dlaczego są tak mało znane i dostępne, bo okazują się być na prawdę dobre (chociaż jak wszędzie znajdują się wyjątki).

Dzisiejszy post będzie o Kremowym balsamie z masłem kakaowym z Serii Macadamia.Balsam znajduje się w podłużnej buteleczce z białego plastiku (200ml) z otwarciem zawiasowym. Nie wiedzieć czemu mój egzemplarz nie posiada pompki, chociaż wszędzie w internecie widuję właśnie takie opakowanie i to pewnie jest super rozwiązanie.


Konsystencja balsamu jest typowa, w sam raz, ani za gęsta ani za rzadka. Gdyby nie lekki zapach tuż po aplikacji stwierdziłabym, że jest to typowy bezzapachowy kosmetyk. I tu moje kolejne zdziwienie, bo również w opiniach internetowych na forach i blogach spotkałam się z tym, że posiada zapach kakaowy, którego u mnie nie wyczuwam.


Jedyną jego wadą jest to, że przy rozsmarowywaniu tuż po aplikacji rozciera się bieląc, jednak po chwilce wchłania się całkowicie.
Jest to balsam wyjątkowy, nie miałam jeszcze z takim do czynienia. Dlaczego? Ponieważ nie pozostawia żadnej warstwy na skórze! Po jego wchłonięciu ciało jest dobrze nawilżone, mega wygładzone i miękkie. Co ważne utrzymuje się to długo, nie jest to tylko powierzchowny efekt.


Nie będę się dłużej nad nim rozwodzić, bo jest to na prawdę dobry produkt nie potrzebujący dłuższego komentarza!

Pozdrawiam
11 komentarzy:

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze :)

W wolnych chwilach czytam każdy komentarz i odwiedzam wszystkich, którzy coś tu zostawili ;)

Na pytania staram się odpowiadać pod tym samym postem, aby łatwiej było znaleźć to czego się szuka.


Pozdrawiam *

Zaglądnij:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...