Obserwatorzy

Follow this blog with bloglovin

Follow on Bloglovin

środa, 19 grudnia 2012

Wszyscy mają Firmoo - mam i ja!

Jakiś czas temu podjęłam się współpracy ze znaną wśród bloggerów marką Firmoo. Dzięki www.firmoo.com mogłam otrzymać wybrane przeze mnie okulary. Akurat potrzebowałam oprawek, więc współpraca ucieszyła mnie.

Okulary które wybrałam możecie zobaczyć tutaj.  Przyznam, że kontakt mailowy był bardzo dobry i moje pytania nie pozostały bez odpowiedzi.
W ciągu 4 dni od wysyłki okulary były już u mnie! Do Polski z Szanghaju podróżowały tylko 2 dni, a przez Polskę kolejne 2.
Dotarły do mnie dobrze zapakowane. W zestawie (z okularami oczywiście:D) był dobry jakościowo futerał, ściereczka i zestawik śrubokręcik + śróbki.

Do rzeczy. Oprawki są solidne, wyglądają ładnie, ale i też wyglądają na trwałe. Jak narazie nosi się je dobrze i wygodnie. Uważam, że warto mieć je u siebie.
Dodatkowo Firmoo ma u siebie promocję :) Zapraszam do zaglądnięcia na www.firmoo.com/free-glasses.html Za pierwszą parę (do 50$) nie zapłacimy nic! Jedynie musimy pokryć koszty wysyłki około 19$ (ok 60zł), co w porównaniu z cenami oprawek w Polsce jest bardzo zachęcające. Dla niezdecydowanych i obawiających się osób na stronie jest program do którego możemy wgrać swoje zdjęcie i wirtualnie przymierzać wybrane modele okularów.

Wybór jest dość duży, oprawki mają różne style. Dodatkowo możemy zamówić okulary przeciwsłoneczne, ze szkłami zerowymi lub korekcyjne. Jest to duży plus.

Zapraszam więc do skorzystania z promocji, ja nie żałuję :)6 komentarzy:

  1. maja sporo ciekawych tych wzorów oprawek,mysle ze warto sie na nie skusić :)!

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo twarzowe okularki. Na pewno świetnie w nich wyglądasz:)

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze :)

W wolnych chwilach czytam każdy komentarz i odwiedzam wszystkich, którzy coś tu zostawili ;)

Na pytania staram się odpowiadać pod tym samym postem, aby łatwiej było znaleźć to czego się szuka.


Pozdrawiam *

Zaglądnij:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...